معرفی کوتاه مجموعه چیتک

مجموعه چیتک با ارائه برترین ترینر های بازی های رایانه ای ، شما را تنها نخواهد گذاشت و همپای شما کاربران عزیز در دنیای گیم خواهد بود تا بهترین تجربه را برای شما رقم بزند ؛ تنها کافیست نسخه بازی مورد نظرتان را جستجو و ترینر مربوطه را دانلود کنید و با استفاده آنها نهایت لذت بازی را تجربه کنید .

چیتک با ارائه جدیدترین ترینرِ بازی های رایانه ای و بروزرسانی مستمر محصولات یکی از نام آشنا ترین وبسایت های چیت و کدتقلب به شمار می رود و با راهنمایی و پشتیبانی جامع همواره به دنبال ایجاد اعتماد و راحتی بیشتر برای گیمرها در این مسیر است .

آغاز چیتک

فعالیت وبسایت از سال 1398 شروع شد و در این راه توانست اعتماد کاربران را در ارائه ترینر های بازی های رایانه ای جلب نماید . این مسئله ادامه پیدا کرد و در سال 1400 با رونمایی از تم و قالب جدید با امکانات بیشتر و اقتصادی تر همواره سعی شد تا کاربران حس راحت تری نسبت به مجموعه چیتک داشته باشند و بتوانند با دوستان خود در معرفی خدمات چیتک به گفتگو بپردازند .

فعالیت های روزمره ما

ما همواره به دنبال ارائه بهترین و بروز ترین محصولات هستیم . روزانه درخواست های بسیاری در چیتک ثبت شده و مورد بررسی قرار می گیرند تا بروزترین محصولات و جدیدترین نسخه آن ها برای انتشار انتخاب شود . کاربران نیز در این مسئله بسیار تاثیرگذار خواهند بود چرا که می توانند در گزارش خرابی لینک ها و اطلاع رسانی از انتشار نسخه های مختلف برای مجموعه چیتک بسیار کمک کننده عمل کنند .

تمامی اطلاعاتی که از کاربران در وبسایت چیتک ثبت می شود بصورت محرمانه قلمداد شده و در اختیار شخص ثالثی قرار داده نخواهد شد . سیاست های ما کاربر محور است و هیچ اطلاعاتی بدون درخواست رسمی و قانونی در اختیار نهادی قرار نخواهد گرفت.  درصورت وجود هرگونه مشکل در نقض قوانینِ “حریم خصوصی کاربران” می توانید مراتب را از طریق راه های ارتباطی با ما مطرح کرده تا در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل اقدام گردد .

وبسایت چیتک روی سیاست های حریم خصوصی کاربران حساس بوده و به صورت جدی بر آن ها نظارت دارد. در نتیجه این نظارت و سخت گیری بستری امن برای کاربران ایجاد شده تا آنها بتوانند در محیطی ساده و در عین حال کاربردی به محصول مورد نظر خود دسترسی کاملی داشته باشند و همچنین بتوانند مشکلات احتمالی خود را به راحتی با پشتیبانان سایت مطرح کنند و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ کاملی را دریافت نمایند .

 

لازم به ذکر است با نظر به اینکه وبسایت چیتک تمامی خطا ها و مشکلات احتمالی را پیش بینی و رفع می کند به صورت روزانه در حال آپدیت و ارتقا امکانات سایت و بهبود دسترسی کاربران است ، در نتیجه امکان به وجود آمدن مشکل تا حد چشم گیری کاهش یافته است و کاربران می توانند آزادانه و با اطمینان خاطر از تمامی ابعاد سایت استفاده کنند .

 

امکانات بروز وبسایت چیتک

در وبسایت چیتک کاربران می توانند به صورت ساده از پشتیبان کمک بگیرند و تجربه راحتی را در استفاده از ترینرها داشته باشند . ما همواره برای کاربران جدید کد تخفیف برای خرید اشتراک سایت قرار خواهیم داد که از طریق پنل کاربری قابل دریافت است و همچنین هوای کاربران قدیمی خود را نیز داشته و به تاریخ اشتراک های آنها می افزاییم . سیستم خرید از سایت بصورت کلی تغییر کرده و دیگر نیازی به خرید تکی محصولات نیست ، یک اشتراک ویژه برای یک کاربر کافیست تا تجربه دریافت همه محصولات را داشته باشد .

امنیت محصولات و بروز رسانی ها

تمامی ترینر های سایت توسط برترین آنتی ویروس ها اسکن می شوند و سپس در سایت برای کاربران قرار می گیرند بنابراین جای هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد . مجموعه چیتک با توجه به سیاست حریم خصوصی کاربران و قوانین و مقررات تمام موارد را بررسی و تست می کند . تمامی ترینر ها در بازه های زمانی مختلفی ، جهت بررسی ورژن جدیدتر چک خواهند شد و درصورت انتشار نسخه جدید و درخواست کاربران در اسرع وقت آپدیت خواهند شد .

شروع فعالیت های ما

سال 1398

دریافت نماد های اعتماد

سال 1399

پایگاه جدید کاربران

طراحی و افزایش امکانات قالب